Oferty pracy w "Stefanie"

Oddział w Wałbrzychu zatrudni dwie osoby na stanowisku kierowca - sprzedawca hurtowy.

Warunki zatrudnienia:

  • Miejsce pracy: Wałbrzych, ul.Wysockiego 17
  • Zakres obowiązków: w zależności od przydzielonych zadań - załadunek, rozładunek, dostarczanie towaru do klientów, sprzedaż towaru, przyjmowanie dostaw, obsługa klientów w sprzedaży stacjonarnej, prace porządkowe
  • Wymiar etatu: pełny
  • Godziny pracy: wczesno poranne (2.00-10.00, 3.00-11.00, 4.00-12.00) lub nocne (22.00-6.00)
  • Umowa o pracę: na czas określony, a następnie na czas nieokreślony

  • Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii "B"
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera PC
  • Dobry stan zdrowia
  • Uczciwość i kultura osobista, komunikatywność
  • Mile widziana znajomość branży wędliniarskiej i lokalnego rynku detalicznego
  • Nie stawiamy ograniczeń wiekowych

  • Kandydatów prosimy o składanie podań, CV oraz świadectw pracy do wglądu osobiście w naszym biurze w Wałbrzychu, przy ul. Wysockiego17 w godz.7.00-11.30 lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@stefan.biz.pl
    Telefon kontaktowy: 74 843 93 98

    Oferta zamieszczona 17.04.2018. Aktualna do czasu jej usunięcia.